Salma Hayek, Ryan Reynolds и Samuel L. Jackson снимаат филм во Ровињ

9 април, 20190
selma

Познатите холивудски ѕвезди, Salma Hayek, Ryan Reynolds и Samuel L. Jackson, пристигнаа во Ровињ, каде ќе го снимаат филмот „The Hitman’s Wife’s Bodyguard 2“.

Колку е воодушевена од шармот на Јадранското Море и од стариот дел на градот, откри актерката, нарекувајќи го Ровињ „волшебно место“.

Ништо помалку воодушевен не беше ниту Џексон, кој на социјалните мрежи напиша: – Новата филмска локација изгледа ветувачки. На прв поглед, Хрватска изгледа многу убаво.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber