Javier Bardem: Од неверство до улога за Оскар

30 јануари, 20190
000

Многу таблоиди сакаа да се наситат со приказната дека Javier Bardem (49) ја изневерил својата сопруга Penélope Cruz со Elle Fanning (20).

Меѓутоа, шпанскиот заводник и младата актерка во Њујорк го снимаат филмот „Molly“ во кој Bardem ја толкува улогата на нервно растроен татко, кој многумина веќе го најавуваат како нов скок до Оскарот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber