Кармини со потписот на Zoe Kraviz

28 август, 20190
zoe

Zoe Kraviz, ќеркаta на пејачот Lenny Kraviz, веќе не е само заштитно лице на YSL Beautyveć туку и соработник на новата линија за кармини, што треба да се појави на пазарот на 1 септември.

View this post on Instagram

@YSLBEAUTY #YSLBEAUTYXZOECOLLECTION …comin soon 💋

A post shared by Zoë Kravitz (@zoeisabellakravitz) on

Актерката ја сподели веста во интервју за британскиот Vouge, а неодамна и на нејзиниот Instagram профил.

View this post on Instagram

@YSLBEAUTY #YSLBEAUTYXZOECOLLECTION …oh so soon. 💋

A post shared by Zoë Kravitz (@zoeisabellakravitz) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber