Само на Балкан, човек од балкон фрли мебел! Бо дворот си играат деца!

28 август, 20190
seljak

Несекојдневна сцена на фрлање мебел од четвртиот кат од една зграда е снимена во Босна. На снимката се гледа како човек фрла мебел преку балконот во дворот на зградата, кои потоа се распаѓа на неколку парчиња кои летаат низ дворот.

За среќа, во тој момент никој не влезе во дворот затоа што можеше да настрада.

Приказната да биде уште пострашна, децата од околните згради често си играат во овој двор.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber