Кејти Холмс: Враќање во детството

22 јули, 20190
kejti

Американската актерка Кејти Холмс (40) се обидува да го зачува детето во неа. Холивудската ѕвезда со ќерката Сури (13), која ја доби додека беше во брак со суперѕвездата Том Круз (47), уживаше во парискиот Disneyland.

На тамошниот фестивал „The Lion King“ таа се сретна со хероите од своето детство, со ликовите со кои порасна.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber