Ќерката на Мајкл Џексон дигна рака на себе: Парис Џексон поради ова се обиде да се самоубие!

19 март, 20190
paris

Странските медиуми наведуваат и кои се причините  што ја скршија наследничката на покојниот поп крал.

Наследничката на починатиот поп крал, Париз Џексон, итно беше префрлена во болница по обидот за самоубиство, објавија странските медиуми.

Ќерката на Мајкл Џексон, беше хоспитализирана во саботата по обидот за самоубиство, пишува Daily Mail.

https://www.instagram.com/p/BvDZMXBnbiB/?utm_source=ig_embed

Како што пишуваат странските медиуми, таа си ги пресекла вените. Извори блиски до семејството велат дека нејзиниот обид за самоубиство е поврзан со документираниот филм за нејзиниот татко кој, наводно, сексуално злоупотребувал две деца во неговиот забавен парк Neverland.

Итната помош пристигнала во нејзиниот стан рано наутро. Во моментов, нејзината состојба е стабилна, пренесуваат странските медиуми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber