Кој вели дека не сум сирена? Halle Berry ја покажа новата тетоважа и го збуни цел Hollywood!

6 март, 20190
hali

Halle Berry има нова тетоважа и многу луѓе имаат чудни коментари на оваа тема.

Таа во описот на оваа фотографија, напиша: „Кој вели дека не сум сирена?“ , а изгледа дека тетоважата (или самата фотографија) на многумина им се допадна, ако судиме според коментарите.

View this post on Instagram

Who says I’m not a mermaid 🧜‍♀️

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

Ova tetovaža je veoma slična tetovaži koju je Lejdi Gaga skoro uradila kako bi “obeležila” svoj ulazak u Holivud sa ulogom u filmu “Zvezda je rođena”.

Оваа тетоважа е многу слична на тетоважите што Lady Gaga неодамна ги направи за да го „обележи“ својот влез во Hollywood со улогата во филмот „A Star Is Born“.

И двете се зрели жени, па овие одлуки дефинитивно се донесени по многу размислување за тоа дали е во ред или не.

Во секој случај, и на двете убаво им стојат, бидејќи тие имаат посебна харизма, но исто така ги краси и совршената фигура!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber