Комбинација која сакаме да ја ископираме: Victoria Beckham

25 јануари, 20190
v1

Совршен спој на интензивна црвена и тренди дезени.

Искрено, не постои комбинација на Викторија Бекам, која не сакаме да ја копираме, но нејзината последна комбинација посебно нѐ воодушеви бидејќи не е ни малку типична за неа. Викторија, на претставувањето на својата нова колекција за Reebok се појави, нормално, во сопствен дизајн, но овој пат таа одлучи да не изненади со комбинација на бои и принт.

За оваа прилика, таа одбра трендовски модел на кошула со принт од змија, а ја искомбинира со панталони во интензивно црвена боја, а впечатокот го ублажи со елегантно црно палто.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber