Selena Gomez наскоро со нова песна

25 јануари, 20190
selena

По долгата пауза на пејачката, поради нарушеното ментално здравје, сега се чини дека е подготвена да се врати на сцената.

Претходно овој месец, Selena ја прекина тишината на социјалните мрежи и ги извести нејзините фанови дека има неколку возбудливи проекти што ќе се појават во 2019. година.

Покрај партнерството со брендовите Puma и Coach, Selena за само 5 дена ќе објави нова песна во соработка со пејачката Jullia Michaeles, наречена Anxiety.

View this post on Instagram

6 days ❤️

A post shared by Julia Michaels (@juliamichaels) on

Анксиозноста е тема за која Selena често зборуваше во медиумите. Таа неодамна во едно интервју призна  дека турнеите се многу стресен момент за неа, се чувствува неописливо осамено на нив и дека таа не е зрела за таа задача. Затоа одлучи да не поминува многу време на социјалните мрежи за да се оддалечи од непријатните коментари.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber