Млада касиерка опасно истепа муштерија: Човекот после ова можеше само да и пружи рака

6 мај, 20190
fefe

На социјалните мрежи, се појави видео од тепачка во еден маркет, каде што касиерка брутално претепа муштерија.

Кога таа престана да го удира човекот, кој веројатно направил нешто лошо, таа само го остави лежи на подот и замина.

Погледнете го видеото подолу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber