Младоженецот и залепи шамар на невестата: Таа се сруши, а гостите се шокираа!

8 март, 20190
Capture

Видеото од свадбата со непозната локација стана вирален хит поради одвратното однесување на младоженецот кон сопругата. На краткото видео се гледа како маденците се хранат со торта. Прво мажот на невестата и стави дел од тортата во уста, а потоа, исто така, таа тргна да го направи истото, но на шала се повлече во последен момент. Наместо да се насмее, човекот се налути и ѝ залепи силен шамар од кој таа падна на столот.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=37&v=3zympqKtA8U

Лицата на гостите останаа скаменети, а шокираните корисници на социјалните мрежи се надеваат дека невестата го оставила после тоа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber