Најголемиот шмеkер на интернет: Пораката на овој маж посветена на неговата поранешна девојка ги воодушеви социјалните мрежи!

7 февруари, 20190
Capture

Тој за многумина е голем херој …

Раскинувањата никогаш не се лесни и секој од нас на поинаков начин се бори да ја преболи некогаш саканата личност.

Ако ги прашате мажите, „клин со клин се избива“ – па често најдобар начин да се заборави поранешната љубов е друштвото. Затоа, социјалните мрежи се воодушевени од видеото кое го објави овој дечко, а станува збор за голема шега.

Видеото започнува со неговото тажно лице, со сите балади од Адел во позадина. Сепак, тогаш камерата се врти накај креветот, каде што го чека утеха од неколку убави девојки.

https://twitter.com/chupa_981/status/1093425914162106369?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1093425914162106369&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.espreso.rs%2Fsvet%2Fsvastara%2F347569%2Fnajveci-smeker-interneta-poruka-ovog-muskarca-za-bivsu-devojku-odusevila-je-drustvene-mreze-video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber