Најубавите фустани од доделувањето на Златните Глобуси

8 јануари, 20190
f

Какви се креации можевме да видиме на црвениот тепих?

Сезоната за доделување на награди во 2019. официјално започна со доделување на наградите „Златен Глобус“ во Лос Анџелес, Калифорнија. Од класични свечени фустани до елегантни одела, еве што ѕвездите како Janelle Monae, Nicole Kidman и Constance Wu  носеа на црвениот тепих за една од најголемите филмски и телевизиски ноќи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber