Нарачала сункња onelinе, но пристигна…

7 февруари, 20190
kondom

Ова не го очекуваше…

Студентка (21) беше ужасната кога со својата нова сукња добила пакување со кондоми.

Леони Петисон онлајн купила сукња за £25.

Меѓутоа, кога пристигна, на неа беше залепено пакетче со кондоми.

Таа своето искуство го сподели на Твитер:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber