НЕ ЗНАЕЛА ДЕКА ГАЗДАТА ПОСТАВИЛ ВИДЕО КАМЕРИ: Еве што правела работничка во пекара во Мостар!

28 мај, 20190
570119_kradja_ls

Сопственикот на пекара во Мостар во објектот ставил камери …

На снимките објавени на Интернет, можете да го видите однесувањето на неговата работничка, која очигледно не знаеше дека има видео надзор во објектот.

Едно видео покажува како работничката разменува пари, а одреден дел турка под левиот ракав.

На второто видео, при враќање на кусурот, се гледа како го витка  ракавот и открива пари под него.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber