Нов beauty производ од колекцијата на Синди Крафорд: Маска за инстант свеж изглед

19 март, 20190
make up

Beauty брендот на Синди Крафорд – Meaningful Beauty, има нов производ, Revive&Brighten гел маска за областа околу очите.

https://www.instagram.com/p/BurXYEBA9Gm/?utm_source=ig_embed

Таа ветува сјајна и затегната кожа веднаш по нанесувањето (по 10-15 минути), а Синди, на пример, ги користи за пред шминкање, за инстантно освежување пред снимањето и додека таа патува.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber