Подготвен е за четврти брак: Николас Кејџ повторно ќе застане на лудиот камен со 19. години помладата шминкерка

27 март, 20190
cage

Актерот зад себе има три брака и две деца.

Познатиот актер Николас Кејџ (55) е подготвен повторно да застане на лудиот камен!

Имено, тој веќе ги предаде потребните документи и наскоро ќе се венча со 19-години помладата Ерика Коика (36) во Лас Вегас.

Николас и Ерика се заедно скоро две години, а заедно почнаа да ги гледаат веднаш откако по 12-години брак, се разведе од својата трета сопруга, Алис Ким,  со која има 13-годишен син по име Кал-Ел Копола Кејџ.

Неговиот прв брак со Патриција Аркер траеше 6 години, а потоа се ожени со Лиза Мери Присли. Овој брак траеше две години. Актерот има уште еден син, актерот Вестон Кејџ (28) од врската со актерката Кристина Фултон.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber