Погледнете ги најслатките парови од Златниот Глобус

8 јануари, 20190
Capture

Не се срамеа да покажат емоции на црвениот тепих.

Доделувањето на наградите се всушност ултимативен „date – night“ за познатите личности. Ова е нашиот избор на парови, кои не само што се естетски усогласени на Златните Глобуси, туку и зрачеа љубов и позитивни вибрации.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber