Пред Меган е најважната одлука

28 август, 20190
м

Војводата и војвотката од Сасекс, Хари и Меган Маркл изминативе неколку недели се на метата на критики, пред се заради многуте лоши одлуки на 38-годишната Меган. Според Телеграф, кралскиот биограф Ангела Левин ги поканува 34-годишниот Хари и Меган да размислат за нивната улога во кралското семејство.

Ангела вели дека нивната врска е комплицирана сама по себе и дека тие самите не знаат како сакаат да дејствуваат во јавноста. „Мислам дека сега е вистинско време двајцата да разговараат за да дознаат со каква смелост сакаат да одат. Да се биде кралско семејство или celebrity “, рече Ангела. Тaa додава дека Хари треба да биде поодлучен и да преземе некои од проектите што Мегхан ги прави.

Ангела смета дека Меган никогаш не би се согласилa да се откаже од титулата или од кој било проект, и е убедена дека го има главниот збор во сè. Прашање е уште колку ќе можат да го прават тоа, но, сепак, Ангела им дава шанса да можат да созреат и да ја сфатат сериозно нивната претстојна турнеја за да ги посетат Ангола, Боцвана и Малави.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber