Сакаше незабележано да ја помине улицата онаму каде што не смее: Наеднаш сите гледаа во него!

19 март, 20190
ludak

Еден човек беше во центарот на вниманието на улицата по смешната несреќа што ја доживеа.

Наместо на пешачки премин, улицата сакаше да ја помине преку оградата која беше поставена за да се одделат двете спротивни ленти.

Иако тој се обиде да го направи тоа дискретно, постигна спротивен ефект, бидејќи преминувајќи сруши најмалку десетина метри од оградата.

Меѓутоа, тој не бил единствениот кој така ја преминувал улицата. На крајот на видеото кое е снимено од надзорната камера, забележан е еден млад човек кој го сторил истото, но неговото уривање на оградата не беше случајно.

https://www.youtube.com/watch?v=ob7bu9Ns_T0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber