Се сеќавате на оваа пејачка? Некогаш беше рамо до рамо со Victoria Beckham, а сега е вистинска убавица!

22 февруари, 20190
ngh

Нејзината последна комбинација изненади многумина.

Станува збор за англиската пејачка, Ема Бантон, поранешната членка на групата Spice Girls.

Ема се одлучи за едноставен бел фустан со три златни копчиња и сребрени сандали кои продонесоа за поголема доза на сексипил во оваа комбинација.

Ема дојде со нејзиното момче Џејд Џонс, со кого има два сина.

Посебно внимание привлече розевата коса на Ема, која не му стои баш на секого.

Понекогаш е доволна само насмевка на лицето, исто како во нејзиниот случај, за да останете запаметени.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber