Селена Гомез изгледа подобро од кога и да било!

3 јануари, 20190
s1

Популарната пејачка неодамна заврши со лекувањето од нервниот слом, а сега се чини дека сите грижи се конечно зад неа.

Омилената светска пејачка, и се до неодамна најплатената позната личност на социјалните мрежи ( додека Роналдо не и го завзема местото) се чини дека полека ги фаќа конците на нејзиниот живот и ужива во секој момент.

Имено, откако оваа есен таа заврши на лекување од нервен слом (кој го доби откако слушна дека нејзиното долгогодишно момче Џастин Бибер се ожени со Хајли Болдвин) неодамна ја напушти клиниката и одлучи да се посвети на себе. Освен што ужива со пријателите на скијање, таа секојдневно оди во теретана и вежба со цел да го доведе своето тело до совршенство …

Така, папараците ја уловија по еден тренинг, а нејзините обожаватели беа воодушевени бидејќи Селена – во црвениот топ и хеланки – остава без здив.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber