Селин Дион растури кај Карпул Караоке!

9 август, 20190
e9ba610a1ddb67bb06a7a07af68632b7d209088b_articlemain
Вчера на „Youtube“ беше досега најлудото Карпул Караоке од „The Late Late Show“ со Џејм Корден и
со Селин Дион во главната улога.

51-годишната пејачка го обиколи Лас Вегас, каде Селин во моментов 
е домаќин на серија концерти. 

Нема да ви додеваме многу, подобро е да внимавате бидејќи ова е вистинско изненадување, 
но има 5 причини зошто ќе сакате да го погледнете: 
 1. Селин ги нарекува своите асистентки  к__чки.
 2. Таа го бакна Џејмс Корден во уста!
 3. Дистрибуираше чевли на случајни минувачи од автомобилот.
 4. Ја испеа „My Heart Will Go On“ од фонтаната на хотелот „Ceasar’s Palace“.
 5. Откри колку чевли има (над 5000!).
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber