Што јаде ова дете?! Луѓето ги критукуваат родителите, дали е ова воопшто здраво?

8 април, 20190
dete 2

На интернет се појави видео што ја вознемири јавноста ширум светот! Имено, станува збор за кратко видео во кое едно момче од две години јаде жива глава на риба!

Неговите родители ова најнормално го снимиле и го објавиле на социјалните мрежи, а на момчето не му пречело што рибата е сирова!

Многумина се прашуваат дали е нормално за едно мало дете да јаде сирова храна, бидејќи се знае дека може да дојде до разни болести и бактерии!

Погледнете:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber