Што ли прави?

14 март, 20190
kira

Убавицата откри дека не е способна само да глуми – знае и да свири…

Актерката Кира Најтли (33) има успешна филмска кариера која трае повеќе од две децении, но покрај нејзиниот талент за актерство што сите го знаеме, постои уште еден кој го криела од публиката …За време на гостувањето во емисијата на американскиот водител Џими Фелон, таа откри дека иако таа не е талентирана за музика, сепак има талент во таа сфера – знае да свири со забите! “Имаше едно момче во моето училиште кога имав седум или осум години, а тој учествуваше во шоу за таленти каде што свиреше со забите, па поради тоа беше многу кул. Така, сите во моето училиште мислеа дека е тоа што го прави е кул, и веројатно сите знаат да свират со заби”, рече таа.

Ако се прашувате како изгледа и звучи кога некој свири со заби, погледнете ја нејзината изведба на песните „Raindrops Keep Fallin’ on My Head” и „Despacito“!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber