Што имаат заедничко Leonardo Dicaprio и Brad Pitt?

14 август, 20190
bbb

Не е вест дека по филмот „Once Upon a Time In Hollywood“, Leonardo и Brad станаа пријатели, а сега, наводно, споделуваат љубов кон керамиката.

Фановите на познатите актери, Leonardo Dicaprio и Brad Pitt деновиве се смееја на интересната вест, а тоа е дека Leonardo и Brad поминуваат време заедно заедно правејќи грнчиња. За нив не е ново да се поврзат со љубов кон уметноста, но сигурно е забавно да се слушне дека момците прават нешто толку специфично.

На Brad, наводно, му се допаѓа да прави скулптури и да се изрази креативно преку керамика, откако се разведе од Angelina, има и свое студио во својот дом. Негов редовен гостин стана Leonardo Dicaprio, а нивните заеднички забави траат до раните утрински часови. Всушност, кои сме да судиме? И ние веруваме дека нивното заедничко уметничко дело е на продажба – интересот би бил доста голем.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber