Сите ја обожававме: Познатата пејачка е анорексична!

29 јануари, 20190
celine 0

Пејачката Celine Dion привлече големо внимание откако во Париз на една манифестација се појави со нејзиното 16-години помладо момче Pepe Munoz, а потоа на сите во очи им падна нејзината тежина.

Фановите на поп-дивата веднаш се загрижија, бидејќи таа драстично ослабела, а гардеробата која ја носеше таа ноќ уште повеќе го истакна тоа. Според информациите, Селин во моментов има околу педесет килограми.

– Те молам, внимавај, немој да станеш анорексичена. На граница си да станеш анорексична –  се некои од загрижените коментари од фановите на пејачката.

Да се потсетиме, Селин беше на работ на нервен слом по трагедијата што и се случи пред две години, кога во рок од неколку дена починаа нејзиниот сопруг, менаџер, а потоа и брат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber