Совршен контраст: Како да носите сукња и џемпер

21 февруари, 20190
aaaaaa

Зимата е време кога секоја жена сака да и биде топло, а во исто време да изгледа шик. Овој ефект се добива со комбинирање на слатка сукња и мек џемпер. За вас пронајдовме неколку совршени опции во случај да снемате инспирација.

Вовлечено

Вовлечете краток џемпер во омилената мини сукња, по можност кожна. Овој изглед е навистина секси и интересен.

Oversized

Комотен џемпер и мини лелеава или плисирана сукња е полн погодок. Така ќе бидете лежерни и модерни, а сепак толку модерни.

Кратко и слатко

Клатка лелеава сукња и џемпер со стандардна должина ќе ви обезбедат изглед на девојка од колеџ. Зошто да не ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber