Забава покрај терен: Дали малку претераа?

4 септември, 20190
s

Пејачот и актерката без срам

Пејачот Joe Joans и актерката Sophie Turner присуствуваа на US Open. На изненадување на присутните околу нив, парот не се срамеше и воздржуваше да ја покаже меѓусебната љубов. На тенискиот натпревар присуствуваше и најстариот брат Kevin Joans и неговата сопруга Danielle.

Судејќи според фотографиите, сите одлично се забавуваа. Четворицата не изгледаа премногу заинтересирани за тенискиот натпревар. Времето им помина наздравувајќи, смеејќи се и фотографирајќи се со фановите.

Siphie и Joe инаку се познати по многу јавното изразување на љубов. Пред неколку дена, тие беа фотографирани во ресторан во Њујорк, каде разменуваа бакнежи.

View this post on Instagram

She said yes.

A post shared by J O E J O N A S (@joejonas) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber