Ужасно видео, лудак ги скрши прозорците на градскиот автобус!

4 септември, 20190
Capture

На социјалните мрежи кружи необично видео од лудак кој во еден руски град го скрши стаклото на автобусот. Видеото го снимил возачот, а на него се гледа како човекот се приближува, нешто зборува, а потоа зема огромни камења и ги крши прозорците …

Погледнете:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber