Бејбиситерка ШАМАРАЛА бебе старо 6 дена! Кога ја откриле, таа имала ОДВРАТЕН изговор

12 август, 2020
Annotation 2020-08-12 203552

Злоупотребата ја открил таткото на бебето, кој претходно тајно поставил камера во собата

Ужасно видео од злоупотреба на новороденче се појави на Интернет во Кина, а потоа и во остатокот од светот.

Тоа покажува дека одредена госпоѓа Ванг (50) најпрво лежи до 6-дневно бебе, а потоа му вика и на крајот го зема во рацете и го фрла на креветот.

Таткото на детето, Тијан, сфати што се случува ноќта по злоупотребата, кога решил да го погледне видеото од камерата. Поучен од искуствата на другите луѓе со дадилки во Кина, тој претходно купил камера што ја инсталирал во собата на момчето, така што бејбиситерките не можат да ја видат и да знаат дека се снимени.

Наместо да ужива да го гледа својот син, Тијан започнал да се тресе по снимката од претходната вечер. Ја повикал сопругата, а потоа таа веднаш повикала полиција. Тие се договориле да се „прават луди“ за г-ѓа Ванг, особено бидејќи таа дошла кај нив  на препорака.

Полицијата ги советувала да ја повикаат следниот ден да им го чува синот, а потоа тие ќе ја приведат. Следниот ден тоа и се случило.

Кога ја прашале ванг Ванг зошто го шлакала 6-дневното бебе и зошто го фрлила на креветот, жената потполно опуштено кажала нешто монструозно.

„Не ме слушаше. Цело време плачеше, не можев повеќе да издржам. Тој мора да научи да слуша. Ако не слуша, има воспитни шлаканици “.

Кога го рекла тоа, Тијан полетал кон неа со намера да ја претепа и тоа пред полицијата, но тие не му дозволиле и ја привеле Ванг. Жената исто така беше објавена на веб-страницата WeChat, каде честопати се разменуваат совети од млади мајки и татковци и се пишува за бебиситерките.

Тјан не се смири по овој случај. Неколку дена подоцна, тој го изгреба автомобилот на бебиситерката одејќи пред нејзината зграда додека таа беше во полициската станица. Притоа и ги пробушил и гумите.

Што се однесува до жената со спорната ментална состојба, таа била задржана во болница на психолошки преглед по полицијата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris