Врската на принцот Чарлс со неговите синови е на несигурни нозе, роденденската прослава вистински кошмар!

12 август, 2020
764d3a0e08dd68cce8efdc009512575d

Фотографијата на кралското семејство од 2018 година, на која британскиот принц Чарлс со сопругата и синовите и нивните семејства се смешкаат и се забавуваат, е лага, пренесува британскиот „The Sun“.

Тие планирањето на оваа фотосесија, која беше закажана по повод 70-тиот роденден на принцот, го нарекуваат вистински кошмар.

Тие исто така изјавуваат дека односот на Чарлс со неговите синови во тоа време веќе бил „несигурен“, поради што едвај наоѓале време за семејна фотографија.

Сето ова е претставено вота книга за кралското семејство и нивните тајни наречена „Finding Freedom“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris