Бред Пит со години криел таен телефон што го имал за само една намена

17 август, 2020
profimedia-0468041398

Од разводот на Анџелина Џоли, 57-годишниот актер Бред Пит се поврзуваше со поранешната сопруга Џенифер Анистон, уметникот Алиа Шокат, па дури и актерките Маргот Роби и Шарлиз Терон. Но, се чини дека добитникот на Оскар има сосема различни методи со кои тој ја задоволува својата глад за љубовен живот. Според порталот „Gossip Cop“, Бред веќе некое време имал скриен телефонски број само со цел да договара „авантури за една ноќ“, а за да не биде фатен, тој за него користи и посебен мобилен уред.

Имено, извор близок на заводникот откри дека Бред веќе некое време користи скриен мобилен телефон, кој го има исклучиво со цел да договори !авантури“ со привлечни девојки чии телефонски броеви тој ги собирал и чувал долго време. Неговиот таен „секси“ број може да го добијат само избрани среќници, па дури и неговата поранешна сопруга Анџелина не знае за тоа. Наводно, еден мобилен телефон користи за деловни и приватни цели, додека друг се користи повремено – кога „згуснува“.

Сепак, актерот има високи критериуми и нема намера да биде домаќин на ниту една дама во неговиот дом. Според извори блиски до Бред, холивудскиот срцев срце има долг список на убавици, но само неколкумина од нив добија можност да ја поминат вечерта со Бред. „Тој само го користи својот мобилен телефон понекогаш, кога сака, но не е дека тој некогаш ќе го спомне во разговор и ќе се изложи“, пишуваат споменатите медиуми.

По долгиот развод од 45-годишната актерка Анџелина Џоли, покрај прегратката на својата прва поранешна сопруга, 51-годишната Џенифер Анистон, тој не е виден со ниту една друга жена. И покрај тоа што има строги критериуми и досега се гледал само со актерки на кои заради нивниот добар изглед им завидува половина од Холивуд, се чини дека тој сепак пронашол скриени методи што ќе му „убијат здодевност“ од време на време.

Патем, тој е виден како неколку пати во текот на ноќта ја посетува Анџелина, а ги откриле соседите кои го виделе како кива до задниот влез од нејзиниот дом. Нивната тужба за развод трае веќе цели четири години, а наводно наскоро ќе дојде крајот. Тие веќе подолго време живеат на одделни адреси и одржуваат „пристоен“ однос исклучиво заради децата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris