Cyrus раскина со своето момче и откри кога ја изгубила невиноста

15 август, 20200
,м,

Пејачката Miley Cyrus (27) ја прекина својатаљубовна врска со музичарот Cody Simpson (23), пишува ТМЗ. Причината за прекинот е засега непозната.

Мајли и Коди ја започнаа својата врска минатата година кога пејачката се разведе од актерот Лиам Хемсворт (30). Тие честопати споделуваа фотографии заедно на социјалните медиуми, и се чинеше многу заљубена. Но, идилата дојде до крај.

Се чини дека Сајрус не страда премногу за својот поранешен, затоа што уште во четвртокот, „папараците“ ја привлекоа да ја посети другарка во Лос Анџелес, и таа се чувствуваше добро. Истиот ден, Мајли ја изненади јавноста со последната епизода од нејзиниот подкаст во кој откри приватни работи. Таа откри дека ја изгубила невиноста на 16-годишна возраст, со нејзиниот поранешен сопруг Лијам.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi