Џенифер Анистон: Поради еден филм на кој работев, сакав да се откажам од глумата!

30 септември, 2020
xeni

ENенифер Анистон призна дека некое време размислувала да ја напушти актерството, сето тоа поради интензивниот проект на кој работела и од кој не била задоволна.

Анистон зборуваше за тоа на подкастот SmartLess домаќин на Џејсон Бејтмен, Вил Арнет и Шон Хејс. Бејтман ја праша дали некогаш сака да ја напушти филмската индустрија, а таа одговори: ” Да ја оставам? Индустријата? Јас би рекола дека ми поминува низ глава последните две години, што никогаш порано не се случило”.

Водителката потоа ја праша дали се случило тоа затоа што е задоволна од кариерата што ја постигна, а таа веднаш рече дека тоа не е причината.

“Тоа се случи пред Утринската емисија. По еден проект што го завршив, и сепак бев во стил,” Уф, ова беше … Тоа го исцеди животот од мене. И не знам дали тоа е нешто што ме интересира. ‘”, призна таа, но не го откри името на предметниот проект.

Водителите сепак побараа повеќе детали, а актерката откри дека проектот не бил доволно подготвен. “Сите сме работеле на вакви проекти. Вие секогаш велите после тоа – никогаш повеќе”, објасни таа. Потоа откри дека и пречи недостатокот на организација и додаде дека ниту сценариото не е готово.

Иако таа не откри за кој филм станува збор, американските медиуми започнаа да шпекулираат дека тоа може да биде филмот Дамплин од 2018 година.

Имено, во последните две години, пред Утринското шоу, Анистон работеше на само два проекти – Дамплин од 2018 година и Мистерија за убиства од 2019 година. Но, со друг одговор во истото интервју, таа навести дека и е пријатно да го снима Тајната на убиството, каде соработуваше со Адам Сендлер.

“Секогаш обожавам да снимам со Сендлер. Се познаваме уште од мојата 19 година”, рече таа, и даде комплимент за снимањето на Мистеријата за убиството и “Само оди со тоа”, каде што соработуваше и со Сендлер.

Ова е причината зошто многумина заклучија дека Дамплин е филм што ја исцрпи Анистон, освен, се разбира, ако станува збор за подолг период од две години или проект кој дури не стигна до јавноста.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris