Го понесоа емоциите: Вереникот на една од најубавите жени во светот објави преслатка фотографија

21 јули, 20200
зџцвб

Вереникот на пејачката и актерка Џенифер Лопез, 44-годишниот Алекс Родригез сака да го искористи максимумот од слободното време за да се дружи со семејството пред да се врати на работа како спортски коментатор, а тој сподели и неколку симпатични моменти на социјалните медиуми.

Тој се повлече од спортот во 2016 година по играчката кариера од 22 сезони со Сиетл Маринерс, Тексас Ренџерс и Њујорк Јенки. Потоа се посвети на анализа на бејзболот и коментирање на игри. Тој е исто така извршен директор на инвестициската фирма А-Род Корп, а неодамна беше објавено дека тој и Џенифер направиле понуда да ги купат Њујорк Метс. Алекс и Џенифер се заедно уште од 2017 година, а во март 2019 година се верија. Среќната двојка наскоро требаше да застане пред олтарот, но пандемијата од коронавирус ги наруши тие планови и тие ставија сè во мирување.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris