Кои светски ѕвезди со својот дијабетес спаѓаат во најризичните групи од Коронавирус?

31 март, 20200
hh

Дијабетесот е еден од ризик факторите кој може да предизвика компликации при заболување со Коронавирус.

Погледнете кои од светските ѕвезди имаат дијабетес!
Патем,Том Хенкс се спаси од Коронавирусот…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris