Мајката на Бред Пит ја посети Анџелина Џоли: Причината за посетата не е ни малку изненадувачка

20 август, 20200
profimedia-0119586342

Актерката Анџелина Џоли и нејзините деца беа изненадени пред неколку дена од посетата на мајката на Бред Пит, Џејн Пит. Според добро упатени извори на поранешните сопружници, мајката на Бред не ги гледа своите внуци скоро четири години. Затоа, со ќерката на помладиот брат на Бред Даг, таа одлучи да го посети семејството.

„Анџелина никогаш не ги одбила нивните посети и важно е за неа да биде во добри односи со семејството на Бред затоа што тоа е семејството на нејзините деца. Сиднеј, внука на Бред која сакаше да ги види братучедите, пристигна со својата баба. Кога сè беше добро во бракот на Бред и Аги, децата често ја посетуваа баба си, тоа одеднаш престана и ним им беше тешко “, вели изворот, наведувајќи друга причина за посетата. Имено, Џејн, наводно, ја молела Анџелина да се предаде на тешката правна битка за старателството над децата што трае веќе четири години меѓу неа и Бред. Да потсетиме, Бред и Анџелина имаат шест деца од кои 11-годишни близнаци Нокс и Вивиен и 14-годишна ќерка Шилох се нивни биолошки деца додека 18-годишниот Маддокс, 15-годишната Захара и 16-годишната Пакс се посвоени.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris