На Клуни ниту новата бременост нема да му го спаси бракот

23 август, 2020
vgbhnm

Наводните проблеми во бракот на една од најпознатите парови во Холивуд, 59-годишниот актер Џорџ Клуни и 42-годишната адвокатка за човекови права, Амал, се шпекулираат со години. Иако дуото никогаш не сакаше да ги коментира ваквите гласини и генерално се многу тајни кога станува збор за нивниот приватен живот, според најновите списи на магазинот „Стар“, нивниот брак е во таква криза што дури и новите близнаци нема да го спасат.

George Clooney

Имено, гордите родители на тригодишните близнаци, Александар и Ел, наводно се во толку лоша врска што дури ни нова бременост не можела да ги спречи да поднесат развод. „Секој знае дека нивниот брак не е идиличен и веќе некое време се шпекулира дека може да заврши. .

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris