Најсекси пензионерка на светот ги фрла мажите и жените во транс

16 август, 20200
ммн

Алесандра Амброзио, која ја носи титулата најсекси пензионер на светот, бидејќи се повлече од манекенството пред неколку години, сè уште е жешка и гори.

Бразилската убавица објави две провокативни фотографии на Инстаграм, кои ги фрлија и мажите и жените во транс.

Имено, Александра позирала во костим за капење и без горниот дел, па ги покрила голите гради со тупаници.

View this post on Instagram

‘All my troubles wash away in the water’ 💧

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

„Сите мои маки се мијат во вода“, напиша поранешниот модел.И мажите и жените ја преплавија со коментари и и напишаа дека изгледа фантастично.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi