РОДИ ЧЕТИРИ ДЕЦА, А ИЗГЛЕДА СОВРШЕНО: Сестрата на Цеца, Лидија е доказ дека жените во ова семејство НЕ СТАРЕАТ!

14 август, 2020
Annotation 2020-08-13 232813

Познато е дека Светлана Ражнатовиќ е многу блиска со својата сестра, без која нејзините деца Велjко и Анастасија не би можеле да си го замислат животот.

Лидија Величковиќ Оцоколјиќ и нејзиниот сопруг Предраг, инаку поранешен фудбалер, ќе слават 16 години љубов во ноември.

Двојката има четири деца – ќерка Елена, син Виктор и близнаци Илија и Петар. И покрај фактот дека веќе роди четири деца, Лидија Оцоколјиќ изгледа подготвена за писта – без недостатоци!

Таа е крајно блиска со пејачката и нејзините деца Велjко и Анастасија, кои никогаш не криеле колку важно место Лидија зазема во нивните животи.

Така, Велjко дури го истетовирал името на тетка си на градите, а Цеца во повеќе наврати истакнувала колку поддршката на Лидија и нејзиното семејство и значи.

Синот на Цеца еднаш објави видео на кое се гледа колку е горд на сестрата на неговата мајка.

– Вака изгледа 43-годишна жена – вели Анастасија во еден дел од видеото.

Имено, тој тајно ја снимал својата тетка, а потоа ја објавил на својот профил на социјалната мрежа Инстаграм и истакна:

– Тетка авион.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris