„СЕ ОБЛЕКУВАВМЕ ВО ЦРНО И СЕ НАРЕКУВАВМЕ АНАРХИСТИ“: Училишниот другар на Анџелина Џоли ги открива сите нејзини детски тајни!

1 август, 20200
Annotation 2020-07-31 133924

На една од разгледниците во 1989 година, Анџелина го опиша човекот што ја привлекува. Имаше само 14 години

Познатата актерка Анџелина Џоли порано била сосема обична девојка, која сакала да поминува време со пријателите, и фантазирала за момчето во кое била заљубена. Еден нејзина пријател, со која одела во средно училиште, ослободи бројни пикантерии од тој период, писма, разгледници, а сето тоа под услов да остане анонимен.

“Таа беше прекрасна личност и нашето пријателство беше совршено. Луѓето не сфаќаат дека таа отсекогаш била одлична хуманитарка. Луда и чудна, но хуманитарна. Бидејќи беше од побогато семејство од нас, таа секогаш ги делеше работите со мене и другите пријатели и „Не можеше да помине покрај бездомник без да му понуди храна или пари. Тоа беше кога имеше 14 години, па не е ни чудо што денес е сè уште им помага на бегалците ширум светот“, рече тој.

„Се забавувавме цело време, пиевме. Се возевме околу со автобус и таа секогаш правеше луди работи, што беа спротивност на тимот од Беверли Хилс. Се облекувавме во црно и се нарекувавме анархисти, не сакавме да се возиме о скапи автомобили и се дружевме со луѓе кои беа малтретирани на училиште “, продолжи тој за странските медиуми.

На една од разгледниците во 1989 година, Анџелина го опиша човекот што ја привлекува. Имаше само 14 години.

“Тој е фотограф што го запознав денес и никој не знае дека ми се допаѓа. Тој рече дека сака да работи со мене. Се надевам дека ќе се оствари, бидејќи јас навистина го посакувам. Тој е совршен – висок, слаб, црна коса и живее во студио! Мислам дека е геј. Што ќе правиш “, беа нејзините зборови.

„Запознав совршен џентлмен! Не го знам неговото име, но се бакнува совршено. Никогаш повеќе нема да го видам!“, рече Анџелина.

Истиот извор, кој стави сè во медиумите, ја допре и нејзината мајка Маршелин Бертранд, која почина од карцином на дојка и имала посебни правила и наредби за нејзината ќерка – наводно, мајката на Анџелина и наредила на нејзината ќерка од 15тата година да зема апчиња за контрацепција, што воопшто не и се допаднало.

“Беше многу вознемирена што мајка и и ги даде овие апчиња и му забрани на нејзиното момче да спие во нејзината соба. Енџи се побуни и го стори спротивното – таа воопшто не сакаше да спие со него и ги фрли сите апчиња во тоалетот”, откри тој.

„Нејзината мајка сакаше да биде кул и ни дозволуваше да правиме што сакаме. Ако сакавме да се дружиме и да пиеме, би можеле да бидеме во нивната куќа затоа што таа сакаше да не држи под контрола“, објасни тој.

Додека таа беше во добри односи со нејзината мајка, никогаш не најде заеднички јазик со нејзиниот татко Џон Војт и тие беа дополнително отуѓени од фактот што тој ја изневерува нејзината мајка. Таа беше толку лута на него што фрли компјутер низ прозорецот кој и го даде татко и, што беше прашање на престиж во тоа време. Исто така е невообичаено што таа сакаше да биде фотографирана на гробиштата, а сонуваше да стане организатор на погреб, па дури и заврши курс за балсамирање.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris