Шерон Стоун покажа како изгледа без шминка: Во пижами и со разбушавена коса му ја испрати ОВАА порака на светот (ВИДЕО)

6 август, 2020
шерон

Холивудската актерка Шерон Стоун отсекогаш привлекувала големо внимание, особено кај машкиот пол.

Иако е во седмата деценија од животот, таа и понатаму изгледа феноменално и со својата насмевка освојува каде и да се појави.

Таа на Инстаграм неодамна објави видео на кое нема ни тронка шминка и предизвикала лавина од коментари.

Една од најфаталните жени на сите времиња се снимала во пижами и со разбушавена коса и апелирала до сите луѓе да носат маски заради пандемијата од коронавирус, истакнувајќи дека треба да мислиме и на другите, а не само на себе.

Шерон отсекогаш била олицетворение на вистинска и природна убавина, а со оваа објава дополнително ги воодушевила сите фанови, бидејќи покажала дека не се срами од својата несовршеност и дека се сака онаква каква што е.

Вакви примери се реткост меѓу јавните личности, кои најчесто објавуваат фотошопирани фотографии на кои изгледаат совршено, но дивата покажа дека е еден чекор понапред од другите.

View this post on Instagram

#WearAMask

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris