Урнебесна реакција на Рајан Рејнолдс: Еве што ѝ направи на својата сопруга и колегите откако профитираше од бизнисот со алкохол

18 август, 2020
1294459

Пред околу две години, актерот Рајан Рејнолдс купи дел во сопственоста на американскиот џин „Aviation American Gin“. Оттогаш, покрај актерството, тој е посветен на креативни маркетинг кампањи за овој пијалок. Рејнолдс реши да го прослави својот најнов успех во својата нова работа на смешен начин и ги натера сите негови најблиски да се смеат, особено неговата сопруга Блејк Лајвли.

Една од првите асоцијации за актерот Рајан Рејнолдс е неговата неверојатна смисла за хумор со која тој нè почестува од време на време, а честопати мета на шегите е неговата сопруга Блејк Лајвли.

Последното во серијалот се случи пред неколку дена, кога 43-годишната филмска ѕвезда успеа да направи многу холивудски колеги и неговата сопруга да се смеат до солзи. Дознајќи дека „Aviation American Gin“ е продаден на европска компанија за 610 милиони американски долари, Рејнолдс започна да ги трие рацете и почна да пишува е-пошта до сите луѓе блиски до него. Тука се вклучени неговата сопруга Блејк, мајката, колегите Џорџ Клуни, Рок и некои други партнери во алкохолната индустрија.

Е-поштата беше со многу хумористичен тон: Ви благодарам што се јавивте. Ќе бидам надвор од канцеларијата некое време, но судејќи по се, и понатаму ќе имам многу работа околу „Aviation American Gin“. Како што се чини, уште многу, многу долго врем “, рече тој и додавајки пцовка, за да го остават сам.

  • Само што дознав што всушност ми значи оваа продажба. Затоа, би сакал да ја искористам оваа можност да им се извинам на сите што ги испратив „во онаа работа“. Мојот адвокат ми објасни колку долго ќе ми треба да се збогатам и да гидобијам средства од продажбата. Така, сфатив дека не сум јас Џорџ Клуни како што првично мислев “, заклучи тој, осврнувајќи се на профитабилниот договор што Клуни и Ранде Гернер го потпишаа во 2017 година со продажба на својата „ Casamigos Tequila“ на истата европска компанија „ Diageo“ за милијарда долари.

  • Во овој момент сфатив дека ми е многу жал. И, всушност, излегува дека ќе ми требате уште некое време, како и вашата помош. Благодарам однапред, заклучи Рајан со истиот хумористичен тон, алудирајќи на условите на договорот за продажба според кој зделката од 610 милиони американски долари вклучува иницијална исплата од 335 милиони американски долари на претходните сопственици и потенцијални 275 милиони американски долари во текот на следните десет години ако продолжи „Aviation American Gin“ да има толку добра продажба на пазарот.

Актерот купи помал дел од сопственоста во 2018 година, но сè уште не се знае колку, па не е можно да се знае колку ќе добие на сметката од оваа трансакција.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris