Month: м.г

Screenshot_6-17.png
Старлетата Сораја Вучелиќ со гордост претставува… Старлетата Сораја Вучелиќ ја освои наградата за модна икона на годината во Турција. Таа објави низа слики од Турција на својот Instagram, во кои позира со наградата, и во кои, повторно, во преден план се нејзините силикони. Честитки се нижат на Instagram, а вие погледнете се како изгледаше модната […]

1428522.jpeg
Горчливата битка за развод на Бред Пит и Анџелина Џоли е на добар пат да стане најскапиот холивудски развод досега, гледајќи само на правните такси, а според правните експерти, тоа би можело да трае уште шест години Уште од кога 45-годишната Анџелина Џоли поднесе барање за развод од 57-годишниот Бред Пит во септември 2016 година, […]

177767_shutterstock-456132547_ls.jpg
Ретка, но можна состојба Иако е ретка, можно е да имате алергиска реакција после секс со машки партнер бидејќи спермата може да предизвика таква реакција. Според пишувањата, кај жените, оваа реакција може да се замени со габична инфекција или сексуално пренослива болест. Тоа е всушност реакција на протеин во слузта (ејакулат) што носи сперма. 1. […]

V9Kk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTnpNN01EQV8vZGVhZTUxNzVhNDQzNjgxMjMyNDA0MWE0YTBlMGY5NDIucG5nkpMFzQfQzQXckwLNAp4AgQAB.jpg
Манекенката и актерка Елизабет Харли е многу активна на Instagram каде редовно ги споделува своите провокативни фотографии, докажувајќи дека изгледа неверојатно добро, иако веќе е во шестата деценија. Славната 55-годишна девојка сега отиде чекор подалеку и сподели фотографија на која позира целосно гола за своите 2 милиони следбеници! Лиз објави слика на која седи на […]

141319_virus-5013059-1920_f.jpg
Ново истражување покажа дека мажите кои се заразиле Ковид-19 имаат трипати поголем ризик од развој на еректилна дисфункција. Лекарите од Универзитетот во Рим прегледале 100 мажи со просечна возраст од околу 33 години и ги замолиле да пријават потенцијални проблеми со сексуалната функција. Девет проценти од оние кои немале Ковид изјавиле дека имаат потешкотии, но […]

Screenshot_1-40.png
Најмладиот син на Дејвид и Викторија Бекам го маѓепсала една пејачка Круз Бекам, најмладиот од синовите на Дејвид и Викторија Бекам, неодамна откри која позната дама е одамна негова скриена симпатија, а одговорот, судејќи според реакциите на социјалните мрежи, изненади многу негови следбеници. „Не можам да верувам дека си заљубен во неа. Никогаш не би […]

2_0_1.jpg
Не го очекувавме ова… По четири години врска, пејачката Анастасија Ражнатовиќ и нејзиното момче Џорџе Кулиќ наскоро ќе започнат да живеат заедно, во главниот град на Србија, пишуваат локалните медиуми. Анастасија живее на релација Белград-Нови Сад со години, бидејќи Кулиќ е роден во „Српска Атина“, но сега е време за промена. View this post on […]

made.jpg
Освен што е поп икона, Мадона е кралица на шокот и модна дива која е родена за светло на шоуто и сцената. Во нејзината 40-годишна кариера, таа смени толку многу стилови што е тешко да се избројат, а со својата иновација и нема крај. Во последно време таа привлекува внимание главно со своите естетски операции […]

.jpg
Неколку минути по конзумирање пиво По консумирањето, алкохолот патува низ телото до стомакот каде што се апсорбира во крвотокот и стигнува до мозокот и мускулите. По 10 минути По 10 минути, телото го препознава алкохолот како отров и не сака да го депонира, се обидува да го разгради и да се ослободи од него што […]

-2.jpg
Пејачката Светлана Ражнатовиќ ги изненади обожавателите вчера со стори што ја објави на Инстаграм. Станува збор за видео кое е снимено во автомобил додека се вози. View this post on Instagram A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) Пејачката се насмевна безгрижно или барем се обиде да го стори тоа, со оглед на […]

.jpg
Принцезата Дајана беше мажена за британскиот престолонаследник Чарлс, но добро е познато дека во нивниот брак никогаш не цветале рози. На самиот крај на бракот, Дијана имаше љубовни врски со угледни мажи, во кои најде утеха, а јавноста веројатно е најпозната по последниот во серијата, богатиот египетски наследник Доди ал Фајед. Сепак, иако тој беше […]

pileva.png
Се сеќавате на пејачката Александра Пилева која пред десетина години беше доста активна на македонската музичка сцена? View this post on Instagram A post shared by AleksandraPileva Chadiev (@aleksandrapilevachadiev) Пилева заедно со своето семејство во 2013 година се отселија од Македонија и подобро утро побараа во далечната Америка. За жал Александра не ја продолжи својата […]

-осигурување.jpg
Надзорниот одбор на Заваровалница Триглав на седницата одржана на 30.03.2021 година го потврди ревидираниот годишен извештај на Групацијата Триглав и на матичното друштво за 2020 година. Во услови на пандемијата Ковид-19 и опкружување со ниски каматни стапки, Групацијата постигна добри резултати. Покажа отпорност и финансиска стабилност, што се потврдуваат со добиената висока кредитна оцена „А“ […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris