Category: Sun Story

Screenshot-2021-07-31-134106.png
Две изненадувања кога станува збор за продолжението на серијата „Сексот и градот“ Иако долго најавуваното продолжение се уште не е прикажано, Сара Џесика Паркер најавува дека оваа серија ќе има неколку продолженија и дека веќе се подготвуваат за втората сезона. Можеби поголемо изненадување е што актерката Ким Катрал, познатата Саманта Џонс, може повторно да се […]

Jennifer-lopez-american-music-awards-2020-los-angeles.jpg
Латино дивата Џенифер Лопез (52) летото го поминува во прегратките на Бен Афлек (48) од кого не се раздели откако ја обновија својата романса по 17 години. После незаборавната прослава на роденденот во Сен Тропе на луксузна јахта, потоа во Монако, за да продолжат на одмор во Италија. Откако ја објавија својата прва заедничка фотографија […]

profimedia-0621516892-790x525-1.jpg
Осумнаесетгодишната Оливија Родриго го освои светот со својот хит „Drivers Licence“, моќна балада наречена „Nothing Compares 2 U од генерацијата Z, и сега го искористи своето влијание и глас за да зборува за важноста од вакцинирање на младите, на кои им се обрати од Белата куќа. За таа прилика, таа носеше винтиџ костим на Шанел […]

325560_lejdigagaanastasijaraznatovic_ff.jpg
На радост на модата и обожавателите Стефани Џерманота, попозната како Лејди Гага, објавен е трејлер за филмот House of Gucci, во кој поп -sвездата ја игра Патриша Реџиано. И додека обожавателите на поп дивата воздивнуваат поради фактот дека таа е талентирана во актерството исто како и во музиката, забележавме нешто друго: фустан што го видовме […]

241945_profimedia0591026926_ls.jpg
Се шпекулираше дека отсуството на Лилибет Дијана од списокот е одмазда на кралското семејство на избеганиот кралски пар Само два дена откако сите светски медиуми објавија за пропустот на официјалната веб – страница на британското кралско семејство, дојде до пресврт. Седум недели по нејзиното раѓање, малата Лилибет Дијана беше ставена на списокот за наследување на […]

arnold-schwarzenegger-profimedia-830x0-1.jpg
Арнолд Шварценегер е фотографиран во својот беж „Ескалибур“ во Беверли Хилс Австриско-американскиот актер и спортист Арнолд Шварценегер ужива во пензијата со полна плуќа. Имено, актерот беше фотографиран во својот беж „Ескалибур“ во Беверли Хилс во шарена кошула и беж шорцеви, додека на главата носеше плетена капа, а се чини дека актерот ужива во својата пензија. […]

620321_skarlet-johanson_ls.jpg
Во тужбата се наведува дека Јохансон се согласила со компанијата дека нејзиниот хонорар во голема мера ќе зависи од приходите што ги создава филмот. Актерката Скарлет Јохансон поднесе тужба до Високиот суд во Лос Анџелес против „Дизни“ за непочитување на договорот, откако компанијата го емитуваше филмот „Црна вдовица“ на својата стриминг платформа „Дизни +“ во […]

profimedia-0030001343-830x0-1.jpg
Кон крајот на јули 2000 година, Џенифер Анистон и Бред Пит застанаа пред олтарот, сите погледи на светот беа вперени во нив. Џенифер Анистон и Бред Пит порано беа двојка од соништата, исполнувајќи ги насловните низ целиот свет. Помина 21 година откако таа златна холивудска двојка застана пред олтарот, а се присетивме како се запознаа […]

1627635089184-brooklyn-nine-nine-season-8-preview-830x0-1.jpg
Џејк Пералта, нема да те заборавиме ВВС го објави трејлерот за последната сезона на серијата „Бруклин 99“. Сезоната наречена „ One Last Ride (title of your sex tape) “ доаѓа на малите екрани на 12 август, и содржи вкупно десет епизоди. Како и во претходните сезони во серијата глумат: Енди Самберг (Џејк Пералта), Стефани Беатриз […]

316191_profimedia0346210887_ff.jpg
Еден од најголемите холивудски заводници и неговата убава и успешна сопруга, Џорџ и Амал Клуни, очекуваат дете, а се наведува дека повторно се близнаци! Џорџи Амал Клуни го очекуваат своето трето (а можеби и четврто) дете, пишуваат странските медиуми. Холивудската sвезда (60) и адвокатката за човекови права (43) станаа родители на близнаците Александар и Ела […]

shakira-78-1280x853.jpg
Познатата колумбиска пејачка Шакира наскоро може да заврши во затвор за затајување данок! Според шпанската La Vanguardia, истрагата против пејачката е во тек три години, а се наведува дека сега има докази дека ѝ се суди. Шакира остана должна за околу 14 и пол милиони евра данок кон државата во периодот помеѓу 2012 и 2014 […]

2663093_profimedia0606106311-1_ls.jpg
Манекенката Хајди Клум (48) изгледа феноменално и не се двоуми да го покаже тоа. Таа позираше во минијатурно бикини и ги истакна своите атрибути додека се одмара на јахта. Како што и самата напишала, ја фотографирал нејзиниот дечко Том Каулиќ, од кого не се одделува. Хајди доби над 57.000 лајкови на Инстаграм. View this post […]

Screenshot-2021-07-30-022603.png
Мајката на пејачката објаснува и дека нејзиниот поранешен сопруг „се потпирал“ на домашниот персонал на Бритни, медицинските сестри и осигурувањето Мајката на Бритни Спирс, Лин Спирс, конечно се залага за нејзината наследничка и зборуваше против нејзиниот поранешен сопруг Џејми Спирс, кој управува со животот и имотот на својата ќерка веќе 13 години. Лин беше прилично […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi