Category: Sun Story

Screenshot_3-12.png
Кендал Џенер овојпат избира елеганција.   Кендал Џенер моментално е во Колорадо на скијање. Младата манекенка ја гледаме во разни модни изданија, почесто спортски, но сега нѐ изненади со својот гламурозен стајлинг.   Овој пат избира црна боја во комбинација со кафена бунда. Таа носеше класична ролка и црно кожено здолниште, заедно со едноставни унихоп […]

268889_dzeniferlopez_ls.jpg
Сепак, не е се така совршено како на социјалните мрежи Инстаграм профилот на Џенифер Лопез е преполн со нејзини фотографии со акцент на нејзината витка линија и бруталните стомачни мускули. Сепак, се чини дека Фотошопот е заслужен за совршената линија на поп дивата. Имено, папараците ја „уловиле“ додека се шетала со својата ќерка, а на […]

Kate-Middleton-i-princ-William.jpeg
Кејт Мидлтон и принцот Вилијам денес имаат многу хармоничен брак, иако тука и таму се шушка за нивните наводни неверства. Се шпекулираше дека Кејт била изневерувана од Вилијам додека била бремена, и тоа со својата прва девојка Џес Крег, а секако не смее да се заборави и скандалот со маркизот од Чолмондели Роуз Ханбери. Но, […]

matrix-13-830x0-1.jpg
Кијану Ривс гостуваше во „The Late Show“, а водителот Стивен Колбер му постави неколку прашања за подобро да го запознае актерот. А одговорите беа интересни, ќе издвоиме некои. – Дали некогаш сте побарале од некого автограм? „Да. Од Лу Рид. Но, тоа не беше за мене, туку за пријател. Барав уште еден (стенд-ап комичар) Џорџ […]

334276_en-hatavej-profimedia0653678301_ff.jpg
Оскаровката Ен Хатавеј ја започна 2022 година на супер трендовски начин – од кој не би се засрамила ни Енди Сакс од филмот „Ѓаволот носи Прада“! Кога младата новинарка стана вистинска модна икона, самата Ен спонтано стана препознатлива како актерка која ретко се појавува на црвениот тепих и модните настани, но кога се појавува – […]

Screenshot_6-12.png
Како мало девојче ќерката на Џеј Ло ја гледавме во розови фустанчиња и здолништа од тул, но во последно време таа негува сосема момчешки стил. Дел од нејзините специфични аутфити…   Џенифер Лопез (52) деновиве беше фотографирана како јаде сладолед со нејзината 13-годишна ќерка Еми.   Џеј Ло тој ден промени два аутфити, според фотографиите […]

Screenshot_3-11.png
Бритни Спирс тврди дека нејзиното семејство се однесувало со неа полошо од осуденик на смрт за време на т.н. конзерваторски надзор.   Ова изјава доаѓа во време на голема расправија со сестра ѝ Џејми Лин.   Поп ѕвездата (40), која беше под посебен надзор од страна на нејзиното семејство од 2008 до 2021 година, тврдеше […]

profimedia-0610860126.jpg
Хари тврди дека има само еден проблем … Принцот Чарлс одлучил да се смири со својот син Хари со тоа што ќе го покани неговото семејство да остане со него следниот пат кога ќе го посетат ОК. Принцот од Велс изрази силна желба да поминува време со своите внуци, бидејќи Арчи не го видел од […]

profimedia-0621233966.jpg
Полицијата го уапсила веднаш по пријавата Според документите преземени од „E! News“, ријалити ѕвездата, од „Keeping up with the Kardashians“, Кајли Џенер, морала да побара забрана за пристап на еден обожавател, кој долго време ја вознемирувал, па дури и бил во затвор. Забраната ја штити од споменатиот фан, Џру Месган, кој отишол во нејзината куќа […]

8cab2d56a14988f62957d8147cfefb74ad5daec1.jpg
Њујорк се забеле под снежни покривки во една зимска ноќ, а Ријана реши да ја искористи вечерта за прошетка. Познатата Рири најчесто ја гледаме во гламурозни модни комбинации направени за црвениот тепих или друг јавен настан, но како триесет и тригодишната пејачка се облекува приватно е сосема друга приказна. Ријана сака лежерен изглед, тренерки, патики […]

334261_profimedia0339273250_ff.jpg
Само неколку дена откако се појавија гласини дека пејачот и поранешен член на групата One Direction, Зејн Малик, бара партнер на страниците за запознавање плус сајз девојки, одекна информација која никому не му користи. Имено, одекна веста дека пејачот ја изневерил мајката на своето дете Џиџи Хадид со британската актерка Абигејл Кларк. Наводно, актерката и […]

Melanie-Griffith.jpeg
Актерката Мелани Грифит (64) има тело на кое и позавидуваат многу нејзини помлади колешки, но уште погласни се коментарите дека оваа позната актерка е уништена со операција. Нејзиното „златно доба“ беа 1980-тите и 1990-тите, денес ретко можеме да ја видиме во серии или филмови. Изгледа таа исчезна од актерскиот радар. Дефинитивно поминаа деновите на нејзината […]

334266_keti-peri-orlando-blum-profimedia0468297047_ff.jpg
Пејачката Кети Пери ја откри најлошата навика на нејзиниот вереник Орландо Блум! Еден од најсексапилните актери на светот, сепак, има навика која нема да им се допадне на многу жени – дури ни на неговата. Кејти најпрвин ја пофали хигиената на забите на својот миленик, а потоа откри на што и замерува. – Сака да […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris