Фото + Видео: Екс мисицата на Бразил во секси издание

3 мај, 20110
fernanda-agnes-4

Бразилките се познати по својата убавини и по нивните неверојатни облини, што и докажа некогашната мисица на таа земја за еден магазин. Фернанда Агнес, која беше мис н Бразил во 1997 година се соблече за еден магазин каде го покажа своето раскошно тело.

http://www.youtube.com/watch?v=vNmGi8-FgWc&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi