Домот на Гордон Ремзи во Калифорнија

31 јануари, 20120
00

Изгледа дека Гордон Ремзи навистинаужива во калифорнискиот живот, па затоа реши да потроши 6,7 милиони долари за куќа во Лос Анџелс. Неговата имерија за храна постојано расте, а од неодамна има и трета сезона на неговата емисија, а сега и нов дом.

Домот во Л.А. има 5 спални соби, се разбира огромна кујна, а домот се наоѓа во близина на кужата на Бекамови со кого Ремзи е близок пријател.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma