Домот во кој живееа Скарлет Јохансон и Рајан Рејнолдс

2 февруари, 20120
rajancmc

Во оваа прекрасна куќа живеше актерскиот пар Скарлет Јохансон и Рајан Рејнолдс. Куќата има четри спални соби и три б ањи. Секоја просторија е во стакло, а главната спална соба има излел кон базенот и дворот.

Цената на куќата изнесувала 2,5 милиони евра.

Погледнете го овој луксуз.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber